Willa Vaquay Valentino In Southbank

  • 90 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Willa Vaquay Valentino In Southbank Melbourne oferuje szybki dostęp do takich atrakcji miasta jak Planetshakers Church Melbourne City Campus, w odległości 7-minutowego spaceru. Willa w Melbourne znajduje się w dzielnicy Chinatown w Melbourne i oferuje prywatny parking na terenie.

W obiekcie w Melbourne znajduje się łazienka z kabiną prysznicową walk-in i oddzielną toaletą. Dla wygody gości dostępne są suszarka i ręczniki.

Willę w Melbourne wyposażono w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię. W kuchni znajdują się czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Ciel Cafe w odległości 6-minutowego spaceru.

Boisko krykietowe w Melbourne leży w 2 km, a Dawny Dom Cooków jest 2,1 km od domu wakacyjnego. Rodzinne atrakcje, takie jak Akwarium w Melbourne, znajdują się w odległości 12-minutowego spaceru. Do pobliskich popularnych atrakcji turystycznych należy Crown Towers Melbourne, w tylko 600 metrach. Willa Vaquay Valentino In Southbank jest położona w bliskiej odległości od dworca kolejowego Flinders Street, który zapewnia opcje transportu w okolicy.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Vaquay Valentino In Southbank Melbourne
Vaquay Luxor In Southbank
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vaquay Luxor In Southbank

10
Wyjątkowy 2 opinie
219 m od nieruchomości
USD 546 USD 491
za noc
Vaquay Enigma In Southbank
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vaquay Enigma In Southbank

7.0
Dobry 3 opinie
225 m od nieruchomości
USD 625 USD 563
za noc
Vaquay Ambrosia In Southbank
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vaquay Ambrosia In Southbank

8.7
Świetny 9 opinii
226 m od nieruchomości
USD 390 USD 351
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Essendon Fields
    18 km

    Stacje kolejowe

    Southern Cross Station
    1,4 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Willa Vaquay Valentino In Southbank posiada parking dla gośći?
      Tak, Willa Vaquay Valentino In Southbank zapewnia bezpłatny prywatny parking na terenie.
    • Czy Willa Vaquay Valentino In Southbank ma kuchnię?
      Tak, Willa Vaquay Valentino In Southbank zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Willa Vaquay Valentino In Southbank otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety, Willa Vaquay Valentino In Southbank nie jest przyjazna zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Essendon Fields
    18 km

    Stacje kolejowe

    Southern Cross Station
    1,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Vaquay Valentino In Southbank Melbourne

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij